Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara!Am 4 dosare penale pentru conducere sub ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara!Am 4 dosare penale pentru conducere sub influenta ...

Buna seara!Am 4 dosare penale pentru conducere sub influenta alcoolului si fara permis.Ce incadrare pot lua?
Domnule avocat 2 dosare am!
Si cu mine in masina mai era era iubita mea care a declarat cate ceva.Dar precizez ca ea nu are scoala,nici nu stie sa scrie corect si sa citeasca

Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Ati procedat bine.
Observ ca ati deschis mai multe topicuri in legatura cu infractiuni rutiere, cate dosare penale aveti ?

In 12.08.2020 ati spus ca aveti 2 dosare, intre timp vi s-au intocmit inca 2 sau care este situatia reala?
Domnul avocat mi sau intocmit inca 2 si am 2 ani si 8 luni suspendare
Un avocat bun din alt judet ma poate reprezenta
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Domnule avocat 2 dosare am!
Si cu mine in masina mai era era iubita mea care a declarat cate ceva.Dar precizez ca ea nu are scoala,nici nu stie sa scrie corect si sa citeasca

Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Ati procedat bine.
Observ ca ati deschis mai multe topicuri in legatura cu infractiuni rutiere, cate dosare penale aveti ?

In 12.08.2020 ati spus ca aveti 2 dosare, intre timp vi s-au intocmit inca 2 sau care este situatia reala?

Danut2397, utilizator