Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Drepturile politiei romane
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Drepturile politiei romane

Drepturile politiei romane?
Vedeti:
Legea nr. 360 din 6 iunie 2002 privind Statutul polițistului
[ link extern ]

Legea nr. 218 din 23 aprilie 2002 privind organizarea și funcționarea Poliției Române
[ link extern ]