Forum Discuţii contabile şi ... Accize, alte taxe Doresc sa plasez o comanda pe un site
Discuție deschisă în Accize, alte taxe

Doresc sa plasez o comanda pe un site

Buna ziua! Doresc sa plasez o comanda pe site-ul Alibaba (valoare aprox. 300$) in scop comercial si m-ar interesa ce alte taxe se vor adauga la aceasta suma(taxe vamale, taxe de transport, tva, etc.) precum si care ar fi valoarea acestora macar cu aproximatie. Va multumesc anticipat!
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~