Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua cum se face o notificare pe mail ? - pe ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua cum se face o notificare pe mail ? - pe hartie si apoi ...

Buna ziua

cum se face o notificare pe mail ?

- pe hartie si apoi se pozeaza hartia semnata ?
- sau direct scris mailul

Multumesc.
Se poate scrie direct email-ul.
OK.

Am trimis ieri mailul si am zis "prin prezenta va informez ca denunt unilateral contractul..."

N-am precizat data denuntarii explicit, presupunand ca se intelege ca e data mesajului.

Mai trebuie sa retrimit mesajul cu alta data, data de azi?

Multumesc.
Puteti retrimite email-ul ....... daca tot reveniti cu subiectul in Forum ....

Obs.
Nu mai reveniti cu acelasi subiect deschis pe mai multe topicuri ... . Topicurile în plus vor fi șterse de administratori sau moderatori.
Am voie sa retrimit mailul cu o noua data de denuntare?

Pe urma o sa zica ca se ia data primului mesaj...chiar daca nu e precizata in primul mesaj.

V-am mentionat anterior ca puteti retrimite email-ul ...