Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Dacă fapta este încadrată de la 1 la 5 ani și ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Dacă fapta este încadrată de la 1 la 5 ani și aceste limite ...

Dacă fapta este încadrată de la 1 la 5 ani și aceste limite se majorează cu jumătate care sunt noile limite?
~ Conținut șters la cerere ~