Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua! In anul 2005 am luat un credit de 17500 ron ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua! In anul 2005 am luat un credit de 17500 ron de la ...

Buna ziua! In anul 2005 am luat un credit de 17500 ron de la libra bank. In 2014 am fost executata silit ptr. suma de 61282 ron. In 2016 mi-a fost vandut apartamentul ptr.suma de 69000 ron. In 2018 m-am angajat cu carte de munca si am fost instiintata la locul de munca de catre executor ca mai am de platit o restanta de 24000 ron. Luna trecuta cand mai avean de platit 149 de ron am fost iar instiintata ca sa facut reevaluarea la banca si mai am de platit inca 78000 ron. Va rog sa imi spuneti cui ma pot adresa deoarece sunt disperata. Multumesc anticipat!
D-le avocat Ionut Niculescu.....este prima oara cand raspunsul unui avocat pe acest Site ( un site extraordinar !!! de bun!!!) ma face sa ma iau cu mainile de cap!!! Dvs credeti ca muritorii de rand nu stiu cat costa un avocat??!!! Si copiii de gradinita stiu ca un avocat (bun) costa foarte mult si ca 50 % din populatia Romaniei nu si-l permite!!
Nu ma intereseaza prea mult opinia dvs dar va anunt ca exista o inflatie de avocati pe piata ,, av pt toate buzunarele de la av pentru afaceri de milioane de euro pana la avocati care rreprezinta batranele amendate pt ca vand leustean. In situatia in care sunt zeci de mii de Cazuri de cetateni pacaliti la incheierea tranzactiilor imobiliare sau cu auto pt faptul ca nu s,au indurat sa achite o consultatie unui av inseamna ca merita economia facuta
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat