Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua, Se pot tine Adunari Generale pentru ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua, Se pot tine Adunari Generale pentru Asociatiile de ...

Buna ziua,

Se pot tine Adunari Generale pentru Asociatiile de Proprietari in perioada urmatoare? Sau care sunt conditiile?
~ Conținut șters la cerere ~
Se pot convoca adunari generale in imobile de locuit in comun,pe tronsoane sau scari