Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Cum se declara veniturile provenite din OnlyFans?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Cum se declara veniturile provenite din OnlyFans?

Buna ziua. Cum se declara veniturile provenite din OnlyFans?
george-neagu, moderator
In declaratia unica, ca tipuri de venit provenit din strainatate.
Multumesc!
Și dacă doresc sa deschid un PFA pentru Onlyfans ce cod caen ar trebui sa folosesc, vreau să folosesc această platformă pentru materiale de Fitness și am înțeles că dacă activitatea e continua și nu ocazională ar trebui un PFA, Mulțumesc Anticipat!
si daca dupa cateva luni sau ani ANAF ul o reincadreaza si ii cere toti banii din urma ca trebuia sa se autorizeze ca SRL sau PFA pentru activitatea cu caracter de continuitate? o ajutati cu un credit?