Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, Am avut un credit pentru un apartament, bun ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, Am avut un credit pentru un apartament, bun comun ...

Buna ziua,
Am avut un credit pentru un apartament, bun comun cu fostul sot. Acesta a fost vandut la licitatie de ANAF la un pret mai mare decat datoria acumulata. Deoarece nu pot prezenta un act de partaj, ANAF-ul refuza sa imi dea jumatate din banii ramasi dupa achitarea cheltuielilor. Imi puteti spune cum se procedeaza in acest caz?
V-am.spus ca trebuie proces.
Avocatul trebuie sa vada actele și sa decidă el personal ce face, avocatul de caz care va prelua cazul.
Ce sumă este in joc?