Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua,se poate retracta renunțarea la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua,se poate retracta renunțarea la succesiune(moștenire)?...În ...

Bună ziua,se poate retracta renunțarea la succesiune(moștenire)?...În 1996 am fost cu mama la notar și am cedat și eu și mama dreptul meu în favoarea unei surori care a decedat în Februarie anul acesta.Eu am 6 copii și șora decedată o fată,nu vreau să i rămână totul având în vedere că această nepoată nu se ocupă de nimic,plată impozite etc.
Mulțumesc!