Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Încadrare funcție de production area oordinator in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Încadrare funcție de production area oordinator in COR

Care este incadrarea funcției de production area coordinator(persoana care are in subordine 8 team leaders) in COR.
S_GABYTA_80, utilizator
Se poate folosi cod 142008 - Manager de zona