Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contractul de vanzare cumparare cu clauze de uzufruct ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contractul de vanzare cumparare cu clauze de uzufruct si intretinere ...

contractului de vanzare cumparare cu clauze de uzufruct si intretinere poate fi atacat de catre sora mea? Suntem 2 frati iar mama se afla in intretinerea mea si doreste sa mi lase mie ap ei
semnati un contract de intretinere. Sora il poate ataca, dar ramane de vazut daca are succes.
Pastrati dovezile ca v-ati ingrijit mama.
multumesc mult