Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua! Am o întrebare, prin proces eu și tatăl ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua! Am o întrebare, prin proces eu și tatăl avem custodia ...

Bună ziua!
Am o întrebare, prin proces eu și tatăl avem custodia comuna la copil, copilul rămânând cu mine, eu as dori sa plec dincolo la munca, ii pot face împuternicire bunici la notar?
Sau dacă plec și ii las împuternicirea, tatăl îl poate lua la el
Da.