Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. O casa in valoare de 150.000,vândută ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. O casa in valoare de 150.000,vândută fictiv pe 10.000euro,se ...

Buna ziua. O casa in valoare de 150.000,vândută fictiv pe 10.000euro,se poate anula contractul de vânzare cumpărare? Va mulțumesc!
Sunt profesor doctor..
Și un avocat bun,care să se priceapă și să și reușească cu așa ceva,puteți să îmi recomandați in Dolj? Pt că am întrebat cam 6 și 2 au zis"la revedere",alți doi că nu se știe dacă o să reușim dar să încercăm și alți doi că facem,dregem,etc,dar nu garantează nimic.....
Cornel Vasile, Consilier juridic
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]

sau

puteti merge pe recomandarile facute de prieteni/cunostinte etc.

de garantat nu iti poate garanta nimeni,
mitzunator86 a scris:

Și un avocat bun,care să se priceapă și să și reușească cu așa ceva,puteți să îmi recomandați in Dolj? Pt că am întrebat cam 6 și 2 au zis"la revedere",alți doi că nu se știe dacă o să reușim dar să încercăm și alți doi că facem,dregem,etc,dar nu garantează nimic.....

Pai asta este un forum de specialitate,de aici mă așteptam să găsesc recomandări,mama poate să îmi recomande un contabil,iar fratele un chirurg. Mai caut. Deci în principiu pot sa fiu prost și cu casa,nu doar prost și boschetar?

Cornel Vasile a scris:

In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]

sau

puteti merge pe recomandarile facute de prieteni/cunostinte etc.