Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Inscriere nou proprietar la Asociatie de proprietari.O ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Inscriere nou proprietar la Asociatie de proprietari.O persoana ...

Inscriere nou proprietar la Asociatie de proprietari.O persoana dupa ce face succesiunea trebuie sa duca la asociatia de proprietari copie dupa certificatul de mostenitor pentru inscrierea noului proprietar?
Va multumesc!
Ok multumesc frumos pentru raspuns.Exact cum i-a zis si domn avocat.
Gata a rezolvat a facut cu marker inegrit serie nr si valabilitate CI presedinte n-a zis nimic doar i-a dat in afara de acte sa completeze o cerere de adeziune in rest tot ok bene ca era cam negru la fata probabil ca nu i-a placut ca stia aceste treburi.Multumesc celor de pe forum pt ajutorul acord faceti o treaba buna tineti-o tot asa.