Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua.as dori un răspuns .mi-a fost tăiat gradul ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua.as dori un răspuns .mi-a fost tăiat gradul de handicap ...

Buna ziua.as dori un răspuns .mi-a fost tăiat gradul de handicap grav cu asistent in anul 2019 .am făcut contestație în instanță și am câștigat procesul ..hotărârea definitivă în 2021 iulie.intrebarea mea este daca mi se vor plati bani restanți pe care eu nu am beneficiat de.tin să menționez că certificatul sa eliberat acum cu valabilitate din 2019 .ce am de făcut
Mulțumesc anticipat
In hotarare ati solicitat si plata retroactiva?
Am cerut anulare act și cheltuieli
Daca nu ati cerut si plata ,nu o puteti solicita.