Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Incerc de cateva luni sa-mi fac bransament separat la ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Incerc de cateva luni sa-mi fac bransament separat la boxa,sa ...

Incerc de cateva luni sa-mi fac bransament separat la boxa,sa fiu separat de casa scarii si NU mi se aproba,fara sa primesc raspuns la e-mailurile trimise. Ce pot sa fac? Pe unii ii debranseaza iar mie nu mi se aproba bransarea!
La ce vreți bransament?La energie electrică, la apă, la ce?
Daca va referiti la bransament electric ,aveti dreptul sa va bransati la instalatia existenta -cu respectarea normelor in domeniu

Bransamentul (banuiesc ca este vorba de bransament electric), nu este o chestiune asa simpla cum pare la prima vedere. Poate Dvs. o vedeti simpla, dar nu este...
Totusi, onor asociatia de proprietari ar trebui sa va raspunda in vreun fel.
Trebuie sa sa participati la o AG a membrilor si sa supuneti ca ordine de zi si acest puct - bransarea boxelor de la subsol. Discutati acolo si cred ca o sa va lamuriti.
Mult succes!