Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Buna ziua am o întrebare am masina înscrisa pe ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Buna ziua am o întrebare am masina înscrisa pe MH(Mehedinti)si ...

Buna ziua am o întrebare am masina înscrisa pe MH(Mehedinti)si lucrez în arad(județu Arad) si vreau sa pletesc impozitu masini nu vreau sa ma mai deplasez pina la mehedinti sal platesc vreau sa stiu daca pot(si unde) sa îl platesc? impozitul masini si alte taxe aici în Judetu Arad(arad)? Multumesc.
Daca aveti contul bancar il puteti plati si in Arad sau online prin portalul [ link extern ]
Unde pot plati la Arad ?