Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Numele meu este denigrat la avizierul asociatiei de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Numele meu este denigrat la avizierul asociatiei de proprietari

Am fost "infierat" la panoul rusinii - avizierul Asociatiei de proprietari pentru ca sunt un "element rau" si nu las asociatia sa-si faca treburile dubioase. Anuntul este cu nume in clar si este afisat la toate cele 3 scari ale asociatiei.
Va rog sa-mi spuneti daca intra sub incidenta GDPR sau ce alta solutie am pentru a ma apara.
Plângere la instituția care se ocupă de GDPR si acțiune în civil pt daune morale,taxa de timbru doar 100 ron dar nu prea merge fara avocat...