avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 627 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Numele meu este denigrat la avizierul asociatiei de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Numele meu este denigrat la avizierul asociatiei de proprietari

Numele meu este denigrat la avizierul asociatiei de proprietari
Am fost "infierat" la panoul rusinii - avizierul Asociatiei de proprietari pentru ca sunt un "element rau" si nu las asociatia sa-si faca treburile dubioase. Anuntul este cu nume in clar si este afisat la toate cele 3 scari ale asociatiei.
Va rog sa-mi spuneti daca intra sub incidenta GDPR sau ce alta solutie am pentru a ma apara.
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 11:41, 21 Septembrie 2021
Conform disp in vigoare asociatiile d eproprietari detin obligatia sa respecte disp GDPR
Situatia precizata de dv reprezinta un abuz din partea echipei manageriale a asociatiei de proprietari
Initial solicitati oficial asociatiei de proprietari prin reprezentant legal sa respecte dispozitiile in vigoare
Daca presedintele de asociatie nu intelege sa respecte disp GDPR ,sesizati oficial serviciul de specialitate din primaria teritoriala

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Numele meu este denigrat la avizierul asociatiei de proprietari gev gev Am fost \"infierat\" la panoul rusinii - avizierul Asociatiei de proprietari pentru ca sunt un \"element rau\" si nu las asociatia sa-si faca treburile ... (vezi toată discuția)
Afisarea restanțierilor incalca gdpr? AlMaria AlMaria Afisarea restanțierilor incalca GDPR? Buna seara, îndrăznesc sa mai adresez o întrebare, în urma unei situații cu care ne confruntam: Afisarea ... (vezi toată discuția)
Lista nume bloc, asociatie proprietari. Adrianro2019 Adrianro2019 Buna ziua, Este legal ca o Asociatie de proprietari, un bloc, sa afiseze la scara blocului, lista cu persoanele care locuiesc in Scara de bloc ... (vezi toată discuția)