Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Numele meu este denigrat la avizierul asociatiei de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Numele meu este denigrat la avizierul asociatiei de proprietari

Am fost "infierat" la panoul rusinii - avizierul Asociatiei de proprietari pentru ca sunt un "element rau" si nu las asociatia sa-si faca treburile dubioase. Anuntul este cu nume in clar si este afisat la toate cele 3 scari ale asociatiei.
Va rog sa-mi spuneti daca intra sub incidenta GDPR sau ce alta solutie am pentru a ma apara.
Conform disp in vigoare asociatiile d eproprietari detin obligatia sa respecte disp GDPR
Situatia precizata de dv reprezinta un abuz din partea echipei manageriale a asociatiei de proprietari
Initial solicitati oficial asociatiei de proprietari prin reprezentant legal sa respecte dispozitiile in vigoare
Daca presedintele de asociatie nu intelege sa respecte disp GDPR ,sesizati oficial serviciul de specialitate din primaria teritoriala