Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Observ pe site intrebari care nu au raspunsuri (nici ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Observ pe site intrebari care nu au raspunsuri (nici unul), noi ...

Observ pe site intrebari care nu au raspunsuri (nici unul), noi cerem ajutor , cum sa procedam? E cineva care ne poate ajuta? Multumesc
Toti cei care raspund avocați,consilieri juridice,notarri,absolvenți de drept,o fac fără să fie retribuiti,,fără să aibă o relație contractuală cu site ul ,în limita timpului disponibil si in masura in care pot raspunde competent întrebărilor adresate..Nu există nicio obligație, nici macar morala asa cum nu exista posibilitatea de a se răspunde tuturor întrebărilor adresate.Pt a avea garanția 100% ca vi se răspunde contactați un av de pe forum ,sau din zona dvs recomandat de cineva cunoscut si platiti o consultație.Succes.
cineva care ne poate ajuta?

dvs ce problema aveti mai exact ?
Consultanţii care participă la discuţii în forum o fac voluntar, fără a fi motivaţi în vreun fel de Avocatnet.ro. De aceea, trebuie să înțelegeți că nimeni nu este obligat să răspundă întrebării dumneavoastră.
N-are nicio întrebare până acum :)
Mai exista si posibilitatea ca niciun utilizator sa cunoasca raspunsul.