Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Buna seara Am actiuni din perioada 1991-1994 la o ...
Discuție deschisă în Bursa de valori

Buna seara Am actiuni din perioada 1991-1994 la o societate de ...

Buna seara
Am actiuni din perioada 1991-1994 la o societate de Bere-Spirt(atunci se numea Bere-Spirt S.A.) care la cativa ani mai tarziu s-a inchis.Vreau sa stiu daca aceste actiuni au fost preluate de catre o alta fabrica din domeniu,cum pot afla la care fabrica si cum pot benefia de aceste dividente.
Va multumesc.
Trebuie sa solicitati contracost de la depozitarul central un extras de cont in care veti vedea detaliat ce actiuni detineti la aceasta data si la ce firme. Informatii puteti gasi la adresa [ link extern ]