avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 584 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Buna seara Am actiuni din perioada 1991-1994 la o ...
Discuție deschisă în Bursa de valori

Buna seara Am actiuni din perioada 1991-1994 la o societate de ...

Buna seara
Am actiuni din perioada 1991-1994 la o societate de Bere-Spirt(atunci se numea Bere-Spirt S.A.) care la cativa ani mai tarziu s-a inchis.Vreau sa stiu daca aceste actiuni au fost preluate de catre o alta fabrica din domeniu,cum pot afla la care fabrica si cum pot benefia de aceste dividente.
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 11:24, 26 Noiembrie 2021
Trebuie sa solicitati contracost de la depozitarul central un extras de cont in care veti vedea detaliat ce actiuni detineti la aceasta data si la ce firme. Informatii puteti gasi la adresa [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat de actionar obtinut in 1996, ce pot face cu el? lumyclau lumyclau Buna ziua. As vrea sa ma lamuriti si pe mine intr-o problema- Certificatul de actionar obtinut in 1996 ce se mai poate face cu el? Eu am un Certificat la ... (vezi toată discuția)
Dividende misha5 misha5 Buna ziua tatal meu a depus certificatul de actiuni la Conti S.A. Ploiesti .Primii doi ani i s-au trimis dividendele aferente(anii 1996,1997).Acum cativa ani ... (vezi toată discuția)
Certificat acționar 1996 examen994 examen994 Buna ziua. As vrea sa ma lamuriti si pe mine intr-o problema- Certificatul de actionar obtinut in 1996. Ce se mai poate face cu el? Eu am un Certificat la ... (vezi toată discuția)