Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună ziua, am următoarea întrebare,dacă am o ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună ziua, am următoarea întrebare,dacă am o decizie definitiva ...

Bună ziua, am următoarea întrebare,dacă am o decizie definitiva într-un proces,mai pot întreprinde o alta acțiune pe aceeași speță?
Buna ziua

Nu.
Este lovita de autoritatea de lucru judecat.
ce speta mai exact si ce a intervenit fata de precedentul proces de vreti sa actionati din nou ?
Neaplicarea legii 153/2017..Lucrez în sistemul de apărare,soldele/salariile de funcții sunt plătite la nivelul lui 2009. Sau dat legi interne cea ce survine tuturor drepturilor, o lege interna nu poate suspendat o lege a guvernului