Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pentru un salariat cu o jumatate de norma, se trece in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pentru un salariat cu o jumatate de norma, se trece in contractul ...

Pentru un salariat cu o jumatate de norma, se trece in contractul individual de munca salariul de baza 1275 lei? (pt norma intreaga - 2550 lei)
Da, se trece in contractul individual de munca salariul de baza 1275 lei.