Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bonă Buna.daca as avea nevoie de o persoana care sa ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bonă Buna.daca as avea nevoie de o persoana care sa stea cu ...

Bonă

Buna.daca as avea nevoie de o persoana care sa stea cu micutul meu contra cost dupa camin (16.30-22.00)doua saptamani pe luna, ar exista vreo posibilitate ca si parintele nerezident sa participe la plata
persoanei respective,una legala deoarece amabil nu exista nici o sansa?as vrea sa analizez bine toate variantele deoarece din timpul cu micutul voi pierde foarte mult si financiar sa fac singura plata,n ar fi cine stie ce rentabil desi tot ar fi ceva mai bine decat nimic..
Multumesc ibn.sper ca ai fost parinte inainte de platitor.