Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, pot da in judecată un stomatolog care mi a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, pot da in judecată un stomatolog care mi a extras ...

Buna ziua, pot da in judecată un stomatolog care mi a extras o măsea spărgând rădăcina și necurățați locul după profesional mi a uitat câteva resturi radiculare și părea a fi un mic fir de vata ! Am avut mari probleme încă o săptămâna cu antibiotice inflamator și abces și am ajuns la spital BMF de urgentă cu dureri inexplicabile .va rog dacă ma puteți ajuta cu un raspuns
Trebuie sa aveti cum sa dovediti cazul de malpraxis
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...