Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua , am o întrebare pe drept penal Dacă voi ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua , am o întrebare pe drept penal Dacă voi fi condamnat la 3 săptămâni ...

Buna ziua , am o întrebare ,
Dacă voi fi condamnat la 3 săptămâni de închisoare , și voi părăsi teritoriul Germaniei ce se poate întâmpla ?? Va rog sa îmi acordați puțin din timpul dumneavoastră
Buna ziua. Ce sa se intample? Ajungeti fie acasa in Ro, fie in alta tara !