avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 708 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua , am o întrebare pe drept penal Dacă voi ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua , am o întrebare pe drept penal Dacă voi fi condamnat la 3 săptămâni ...

Buna ziua , am o întrebare ,
Dacă voi fi condamnat la 3 săptămâni de închisoare , și voi părăsi teritoriul Germaniei ce se poate întâmpla ?? Va rog sa îmi acordați puțin din timpul dumneavoastră
Cel mai recent răspuns: trandafir2 , moderator 22:17, 25 Ianuarie 2022
Buna ziua. Ce sa se intample? Ajungeti fie acasa in Ro, fie in alta tara !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Interdictie germania elvys8383 elvys8383 buna seara ma numesc andrei in urma cu 4 ani am facut niste probleme in germania si am ajuns inchis am fost condamnat la 3 ani de inchisoare am facut un an ... (vezi toată discuția)
Parasirea romaniei fara acordul judecatoriei Buna ziua,am primit de curand pedeapsa definitiva,cu una din interdicti \" de a nu parasi Romania fara acordul judecatoriei\" acuma eu vreau sa va intreb as ... (vezi toată discuția)
Problema cazier? stefan23833 stefan23833 Buna seara...am si eu o intrebare...am nevoie de o adeverinta de la directia de pasapoarte pentru ambasada deoarece vreau sa apli pentru un job in Statele ... (vezi toată discuția)