Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Presedintele sindicatului si-a prezentat ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Presedintele sindicatului si-a prezentat demisia,conform statutului ...

Presedintele sindicatului si-a prezentat demisia,conform statutului prm-vicepresedintele preia interimatul pâna la organizarea de noi alegeri si asigura bunul mers al lucrurilor.Aceasta situatie trebuie anuntata la judecatorie sau dupa ce se organizeaza alegerile cu noua conducere.Multumesc.
Dupa ce se organizeaza alegerile cu noua conducere.