Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Un vecin s-a intabulat abuziv pe mostenirea de la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Un vecin s-a intabulat abuziv pe mostenirea de la bunici. Sin ...

Un vecin s-a intabulat abuziv pe mostenirea de la bunici. Sin 13600 de metrii patrati, el s-a intabulat pe 8000, cam cu o luna inainte de cererea mea. Primaria Borsa au facut acte false pt ca eu am platit de ce putin 10 ani impozitul la primarie. Ce ma sfatuiti sa fac? Sa ma intabulez pe restul de tern si sa il dau in judecata?
Deschideti actiune in instanta pentru intreaga suprafata care sustineti ca va apartine. Anexati la dosar copii xerox dupa documente doveditoare.