Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... DOSAR PENAL
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

DOSAR PENAL

BUNA ZIUA
In luna iulie sotul meu a fost lovit de un vecin,in urma lovituri a suferit o fractura piramidonazala une a fost internat si operat.Are certificat medicolega de 17-18 zile i m., si martori ,a fost depusa plangerea la politie s-a inceput urmarirea penala inpotriva faptuitorului,iar acum dosarul a ajuns la parchet.Acum vin si va intrb ce sanse am de castig?Cat timp va dura pana voi primi rezolutia procurorului?
MULTUMESC FF MULT
nu m-am gandit sa cer daune morale sau altceva doar sa raspunda penal ptr faptele sale