Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Pe perioada demisiei (preaviz), ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Pe perioada demisiei (preaviz), angajatorul mă poate ...

Bună ziua!
Pe perioada demisiei (preaviz), angajatorul mă poate obliga să-mi iau zilele de concediu de odihnă neefectuate?
Nu va poate obliga sa va luati zilele de concediu de odihnă neefectuate ....