Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna seara, m am inscris la un concurs de recrutare ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna seara, m am inscris la un concurs de recrutare functionari ...

Buna seara,m am inscris la un concurs de recrutare functionari publici,am trecut de selectia dosarului si m am prezentat la sediul institutiei la data si ora la care trebuia sa inceapa concursul si am aflat de la un angajat al acelei institutii ca s a anulat concursul , eu oficial nefiind instintata si verificand anunturile de pe portal anfp ,concursul nu era anulat la ora la care trebuia sa inceapa. .pot depune contestatie si unde,multumesc
La sediul institutiei organizatoare.