Forum Discuţii juridice Traduceri Bună ziua! Sunt traducător autorizat și am ...
Discuție deschisă în Traduceri

Bună ziua! Sunt traducător autorizat și am câștigat recent ...

Bună ziua! Sunt traducător autorizat și am câștigat recent un microgrant pe PFA de 2000 de euro. Întrebarea mea este daca pot cumpăra mobilier de birou (scaun, biblioteca) din microgrant. Vă rog sa-mi dați un răspuns clar, fara citări din ghid. Se încadrează mobilierul la stocuri de materiale și echipamente? Vă mulțumesc!
Daca sunt necesare în activitatea de baza,da!!