avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 707 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Traduceri Bună ziua! Sunt traducător autorizat și am ...
Discuție deschisă în Traduceri

Bună ziua! Sunt traducător autorizat și am câștigat recent ...

Bună ziua! Sunt traducător autorizat și am câștigat recent un microgrant pe PFA de 2000 de euro. Întrebarea mea este daca pot cumpăra mobilier de birou (scaun, biblioteca) din microgrant. Vă rog sa-mi dați un răspuns clar, fara citări din ghid. Se încadrează mobilierul la stocuri de materiale și echipamente? Vă mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: , 11:49, 19 Iunie 2022
Daca sunt necesare în activitatea de baza,da!!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sunt beneficiarul unui microgrant. ronom65 ronom65 Bună ziua Sunt beneficiarul unui microgrant. Aș dori să știu dacă cheltuielile cu amenajarea biroului de lucru respectiv achiziția de mobilier, laptop, ... (vezi toată discuția)
Cheltuieli deductibile pentru masura 1 - microgranturi pentru imm narcispataru narcispataru Buna ziua, Am aplicat pentru Masura 1 - Microgranturi pentru IMM fara salariati si am obtinut micrograntul ( contractul semnat si plata contractului). Codul ... (vezi toată discuția)
Aș dori să întreb se pot aloca din microgant de 2000 eu pentru ... mate2007 mate2007 Aș dori să întreb dacă se pot aloca din microgant de 2000 eu pentru achiziția de gresie ,și material lemnos pentru amenajarea unei terase acoperite ... (vezi toată discuția)