Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, va rog, constituie vechime in munca daca o ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, va rog, constituie vechime in munca daca o persoana ...

Buna ziua, va rog, constituie vechime in munca daca o persoana este angajata conform art. 78 din Legea nr.76/2002 in anul 2002?
Multumesc.
Munca prestata in temeiul unui contract individual de munca constituie vechime in munca