Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am grad 2 handicap și invaliditate, dar ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am grad 2 handicap și invaliditate, dar ...

Am grad 2 handicap și invaliditate, dar anul asta, din martie, m-au găsit cu diabet zaharat tip 2. As putea obține ceva in plus la pensia de handicap sau invaliditate cu diabetul zaharat tip 2?
Va mulțumesc anticipat!
Stanciu
Elena Andreea, administrator
Nu.