Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua ! La Botosani , in municipiul resedinta de ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua ! La Botosani , in municipiul resedinta de judet , ...

Buna ziua ! La Botosani , in municipiul resedinta de judet , Consiliul local a hotarat un regulament privind concesionarea locurilor publice pentru parcare . Se stabileste , printre altele , ca fiecare cetatean are dreptul sa ocupe un singur loc de parcare pe apartament . In cazul familiei mele , avem doua autoturisme la care platim concesiunile de peste 15 ani , in mod regulat si fara intarziere . Credeti ca limitarea la un singur loc/apartament ar fi abuziva ? Daca da , ce se poate face ? Multumesc !
nu