Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Documente medicale folosite la divort Buna ziua. ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Documente medicale folosite la divort Buna ziua. Pentru ca ma ...

Documente medicale folosite la divort
Buna ziua. Pentru ca ma confrunt cu un divort de un abuzator psihopat si pentru ca sunt o mama alienata total de copilul ei, as vrea sa va intreb daca documente medicale pe care le detin in acest moment (fac parte din dosarele vechi ale familiei) cu scrisori medicale care prezinta probleme psihice si medicamentatie severa, pot fi folosite in instanta?
Cum ramane cu partea de confidentialitate? Dat fiind ca aceste documente sunt vitale in proces, le pot folosi?
Multumesc tare mult
Nu exista nicin o confidențialitate ,(sau cel putin nu va priveste pe dvs)le folositi in cadrul procesului in proba cu inscrisuri..
Actele medicale va privesc pe dvs?