Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Venituri pfa in timpul concediului de risc
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Venituri pfa in timpul concediului de risc

Buna ziua!
In timpul concediu de risc de la locul de munca principal, pot avea venituri din pfa( prestare servicii medicale)?
Puteti avea venituri din pfa.