avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 738 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Venituri pfa in timpul concediului de risc
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Venituri pfa in timpul concediului de risc

Buna ziua!
In timpul concediu de risc de la locul de munca principal, pot avea venituri din pfa( prestare servicii medicale)?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:51, 27 Septembrie 2022
Puteti avea venituri din pfa.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Venituri din alte activitati in timpul concediului de risc maternal mihateo mihateo Buna seara, Ma aflu in concediu de risc maternal din luna a treia de sarcina aproximativ. Dupa ce voi termina concediul de risc voi intra in concediul ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. am un loc de munca la 8 ore , unul cu 2 ore, momentan ... Cristinaa23 Cristinaa23 Buna ziua. Am un loc de munca la 8 ore , unul cu 2 ore, momentan sunt in concediu de risc maternal. Am si un PFA cu care nu mai prestez servicii, il am de ... (vezi toată discuția)
Acordarea indemnizatiei de crestere a copilului pentru pfa AlexandraMihalcea AlexandraMihalcea Buna seara, Va rog sa ma ajutati cu un raspuns pentru urmatoarea situatie. Eu detin de mai bine de 7 ani un PFA pentru care inregistrez lunar venituri. Anul ... (vezi toată discuția)