Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Bună seara. La știrile de la ProTV a tot fost ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Bună seara. La știrile de la ProTV a tot fost repetat faptul ...

Bună seara. La știrile de la ProTV a tot fost repetat faptul ca autoturismul care a luat foc în Pasajul Unirii avea asigurare obligatorie care va acoperi dauna. Care ar fi acea asigurare?
~ Conținut șters la cerere ~
Nu va luați după informațiile din media,calitatea acestora și a , jurnaliștilor " e din ce în ce mai slaba.Asigurarea obligatorie este RCA care nu acoperă dauna respectiva..