Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cum poate demonstra asociatia de proprietari ca \"\" ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cum poate demonstra asociatia de proprietari ca "" instalarea ...

Cum poate demonstra asociatia de proprietari ca "instalarea unor astfel de repartitoare de costuri nu ar fi rentabila..," OUG Nr. 130/2022 privind modificarea si completarea L121/2014 Art. 10 (7)?
StRotaru, utilizator
Va Multumesc!