Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna! Lucrez in pază și sunt doua posturi în ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna! Lucrez in pază și sunt doua posturi în aceeași încăpere, ...

Buna!
Lucrez in pază și sunt doua posturi în aceeași încăpere, adică eu postul 1 și colegul postul 2.
Colegul din postul 2 nu a venit la munca deloc și eu sunt acuzat că de ce nu am anunțat superiori că nu a venit.
Am eu obligația să anunț că colegul meu nu sa prezentat la munca? Sper sa mă ajutați... mulțumesc!
~ Conținut șters la cerere ~