Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua! Am făcut sesizare la Barou și răspunsul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua! Am făcut sesizare la Barou și răspunsul este insuficient. ...

Bună ziua! Am făcut sesizare la Barou și răspunsul este insuficient. Care este forumul superior Baroului? Mulțumesc
Daca apreciatir aspunsul insuficient,sesizati oficial uniunea nationala a barourilor de avocati din Romania