Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cauza castigata la CEDO
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cauza castigata la CEDO

Daca se castiga un dosar la CEDO, se mai poate cere redeschiderea procesului in tara ?
Trei ani si jumatate

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Felicitări!Sunteti.un caz fericit.Mergeti la un av specializat în penal pt a va spune ce se poate face.Depinde ce articol din Convenție a coonsttatat Curtea ca a fost încălcat etc.De curiozitate cât timp a durat pana s a soluționat cererea dvs?