avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 614 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... BUNĂ ZIUA VĂ ROG SĂ ÎMI SPUNEȚI PERSOANA CU ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

BUNĂ ZIUA VĂ ROG SĂ ÎMI SPUNEȚI PERSOANA CU HANDICAP ACCENTUAT ...

BUNĂ ZIUA VĂ ROG SĂ ÎMI SPUNEȚI PERSOANA CU HANDICAP ACCENTUAT ESTE SCUTITĂ DE LA RCA ,MAȘINA NU ESTE ADAPTATĂ
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 14:40, 18 Ianuarie 2023
Disp L nr 448 republicata nu prevede aceasta facilitate

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Scutire ompozit persoana cu handicap jetli jetli Buna ziua! Sunt persoana cu handicap grav, fac hemodializa si spondilita cu poliartrita. Intrebarea este daca trebuie sa platesc impozit pe autoturism, ... (vezi toată discuția)
Persoana surdo-muta beneficiaza de scutire la taxa timbrului de mediu? tinatinatina tinatinatina Buna ziua ,va rog sa mi spuneti daca persoanele cu handicap de grad 2 (surdo-mut)sunt scutite de la plata taxei de mediu si daca da cum se poate recupera banii ... (vezi toată discuția)
La ce se refera: ''scutire de la plata taxei asupra autoturismelor, motocicletelor cu atas si mototriciclurilor”' mihaykys mihaykys Buna ziua, Puteti sa imi spuneti si mie la ce se refera aceasta fraza: \'\'scutire de la plata taxei asupra autoturismelor, motocicletelor cu atas si ... (vezi toată discuția)