Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... BUNĂ ZIUA VĂ ROG SĂ ÎMI SPUNEȚI PERSOANA CU ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

BUNĂ ZIUA VĂ ROG SĂ ÎMI SPUNEȚI PERSOANA CU HANDICAP ACCENTUAT ...

BUNĂ ZIUA VĂ ROG SĂ ÎMI SPUNEȚI PERSOANA CU HANDICAP ACCENTUAT ESTE SCUTITĂ DE LA RCA ,MAȘINA NU ESTE ADAPTATĂ
Disp L nr 448 republicata nu prevede aceasta facilitate