Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Pentru trim 4 2022 se poate intocmi o situatie ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Pentru trim 4 2022 se poate intocmi o situatie financiara interimara?

pentru trim 4 2022 se poate intocmi o situatie financiara interimara conform hotararii AGA pentru a putea repartiza si din dividendele trim 4 /2022 si a plati impozit redus de 5% sau situatiile financiare interimare se pot intocmi pentru primele trei trimeste ale anului? multumesc!
george-neagu, moderator
Numai pentru primele trei trimestre.