Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... solicit un model de imputernucire avocatiala barou ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

solicit un model de imputernucire avocatiala barou arges an 2016. ...

solicit un model de imputernucire avocatiala barou arges an 2016.
Ce elemente de siguranta are documentul respectiv ,serie ,cate cifre ,sigle
Stați liniștit nu o sa va pună nimeni la dispoziție astfel de acte pe un forum.Verificati pe site ul.UNBRsau al Baroului respectiv daca avocatul este activ,mergeți la Baroul.respectiv rugați funcționarul care eliberează aceste tipizate sa va arate un exemplar etc.Fiecare Barou are propriile modele,mai mult se poate solicita doar o serie de contract și delegație urmând ca av sa își elibereze ,redactezepropriile tipizate din calculator etc etc.
curat murdar ,daca nu sunt elemente de siguranta ....Multumesc !