Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Recuperare restanta Telekom. Am primit sms azi de la ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Recuperare restanta Telekom. Am primit sms azi de la 1888 cum ...

Recuperare restanta telekom. Am primit sms azi de la 1888 cum ca o firma de avocatura a fost imputernicita cu recuperarea restantei de la telekom. Eu nu mai am abonament de cateva luni, de cand am facut portare.
asta nu inseamna ca nu aveti datorii daca ati facut portare,
Interesati-va sa vedeti ce aveti de plata si de unde rezulta datoria. Daca v-ati portat nr pana sa ajunga la maturitate contractul...
gi-jane2, moderator
Chiar daca dv ati solicitat portarea numarului de telfon la alt operator telefonic,conform informatiei dv rezulta ca ati ramas in evidenta primului operator cu debit pe care daca nu l-ati achitat ,operatorul a demarat procedura de recuperare
Contactati recuperatorul ,analizati documentele depuse de catre creditor