Forum AvocatNet Italia Legislatia muncii si probleme ... Pentru un concediu platit pentru evenimente ...
Discuție deschisă în Legislatia muncii si probleme conexe

Pentru un concediu platit pentru evenimente personale-deces un ...

Pentru un concediu platit pentru evenimente personale-deces un membru al familiei( la mine a fost sora ) in cat timp trebuie adus certificatul de deces la serviciu unde sunt angajat? Mentionez ca aceasta ar fi decedat in 28 decembrie in Spania , era cetatean roman cu rezidenta spaniola de peste 20 ani. Va multumesc anticipat!
In mod normal pana la sfarsitul lunii in care s-a primit concediul platit pentru incheierea de luna.