Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Pot rămâne microintreprindere?
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Pot rămâne microintreprindere?

Buna ziua. Sunt o firma care a luat in locatie de gestiune , un magazin a lui Profi. Am codul caen 8299 . Sunt microintrepr. si la 31.12.2022 ideplinesc conditiile de micro. Pot ramane incontinuare micro ? Nu se pune pb. ca activitatea mea e de management , nu. Sa tb sa trec la imp. profit. ??? Multumesc.
george-neagu, moderator
Din ce veti avea venituri ? ce fel de activitate ?