avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 596 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca nu ești de acord cu fisa postului și nu o ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca nu ești de acord cu fisa postului și nu o semnezi angajatorul ...

Daca nu ești de acord cu fisa postului și nu o semnezi angajatorul poate sa refuze să semneze statele de plată pentru salarii,deși ți ai făcut treabă la serviciu?
Cel mai recent răspuns: Simona radu , utilizator 08:28, 7 Martie 2023
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_638...
Daca nu ati semnat fisa de post cum se poate aprecia ca v-ati facut treaba la serviciu ? Ce atributii ati indeplinit ?
In luna ianuarie am primit o fisa postului pe care am semnat o numai că acum s au adăugat alte atribuțiuni cu ,care nu sunt de acord .
In link-ul indicat scrie procedura de urmat.
Ultima modificare: Luni, 6 Martie 2023
Manuela Rășină, administrator
Vedeți aceste discuții
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Mulțumesc pentru răspuns!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Atributii care nu apar in fisa postului Monica0505 Monica0505 Buna ziua, sunt de profesie asistent medical generalist ,pe sectia de pediatrie. Atât eu cât și colegele mele am dori sa stim ce putem sa facem daca ni se ... (vezi toată discuția)
Contract individual de munca al asistentului personal P.O. P.O. Buna seara. Ma numesc Oana si dupa aproape 3 luni de asteptare , Primaria, care a fost fortata de Inspectoratul Teritorial de Munca mi-a intocmit un contract ... (vezi toată discuția)
Stivuitorist cor 834403 ciubotariu claudiu ciubotariu claudiu Buna ,am o dilemă dacă mă puteți lămuri curând m-am angajat stivuitorist prblm că fisa postului conține altele atribuțiuni total diferite de cea de ... (vezi toată discuția)