Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca nu ești de acord cu fisa postului și nu o ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca nu ești de acord cu fisa postului și nu o semnezi angajatorul ...

Daca nu ești de acord cu fisa postului și nu o semnezi angajatorul poate sa refuze să semneze statele de plată pentru salarii,deși ți ai făcut treabă la serviciu?
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_638...
Daca nu ati semnat fisa de post cum se poate aprecia ca v-ati facut treaba la serviciu ? Ce atributii ati indeplinit ?
In luna ianuarie am primit o fisa postului pe care am semnat o numai că acum s au adăugat alte atribuțiuni cu ,care nu sunt de acord .
In link-ul indicat scrie procedura de urmat.
Manuela Rășină, administrator
Vedeți aceste discuții
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Mulțumesc pentru răspuns!